Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо колектив ФК «Динамо» (Київ) з блискучим завершенням футбольного сезону

Вітаємо колектив ФК «Динамо» (Київ) з блискучим завершенням футбольного сезону

Сердечно вітаємо колектив Футбольного клубу «Динамо» (Київ) з блискучим завершенням футбольного сезону 2020 – 2021 рр. Ви довели, що найкращі! Чемпіонство, Кубок – «золотий дубль» викликали захоплення, повагу і сподівання на майбутню перемогу європейського і світового рівня. Ваші успіхи сьогодні є безумовним стимулом і запорукою подальших перемог!

Особливу повагу і гордість колективу НПУ імені М.П. Драгоманова делегуємо нашим студентам-членам футбольної команди Іллі Забарному, Богдану Лєднєву, Віталію Миколенку, Денису Попову і Миколі Шапаренку. Успіхи у спорті та навчанні – запорука становлення щасливого майбутнього як особистого, так і нашої Української держави.

Тож зичимо так тримати і досягати нових перемог!

fk dynamo

Зі щирою повагою