Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Відділ міжнародних зв’язків запрошує драгоманівців долучитися до масштабного святкування Програми Еразмус+ у 2021 році!

Відділ міжнародних зв’язків запрошує драгоманівців долучитися до масштабного святкування Програми Еразмус+ у 2021 році!

    В рамках масштабного святкування Програми Еразмус+«Еразмус Дні», відділом міжнародних зв’язків Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова заплановано онлайн заходи присвячені Програмі ЄС Еразмус +.

    14-16 жовтня відбудеться марафон «Програма Erasmus+ у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова: Історії Успіху», у якому буде надана можливість створити власну історію успіху на платформі Padlet.

    Детальну інформація про подію можна знайти на офіційній сторінці «Еразмус Дні»

     15 жовтня о 12:00 відбудеться онлайн-воркшоп на тему: «ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ В ОСВІТІ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»». Мета воркшопу – дослідити та поширити європейський підхід в освіті, а також поширити результати Проєкту Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» (29.10.2020 – 29.10.2021). Цей Проєкт Жана Монне зосереджений на ключових цінностях ЄС для сталого розвитку у соціальній та культурній сфері - різноманітності та інклюзії. Метою воркшопу є дослідження взаємодії цінностей та Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) в освіті.

     Детальну інформація щодо події та посилання на zoom конференцію можна знайти на офіційній сторінці «Еразмус Дні»

     15 жовтня о 15:00 відбудеться презентація відео «Чому варто запланувати академічну мобільність в НПУ?» (в рамках програми Еразмус+). Презентація присвячена обміну знаннями щодо мобільності у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

     Детальну інформацію щодо події та посилання на zoom конференцію можна знайти на офіційній сторінці «Еразмус Дні»

     16 жовтня о 16:00 відбудеться семінар «Євроінтеграція вищої школи у світовому та національному вимірі за умови соціальної інклюзії: обмін науковими здобутками між факультетом спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та профілюючими факультетами Sapienza University of Rome (Рим, Італія)» (презентує доктор педагогічних наук, професор Супрун Дар’я Миколаївна у рамках програми ERASMUS + КА1 LEARNING MOBILITY).Детальну інформацію щодо події та посилання на zoom конференцію можна знайти на офіційній сторінці «Еразмус Дні»

 

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter