Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Урочисте засідання Вченої ради нового навчального року

Урочисте засідання Вченої ради нового навчального року

3 вересня 2021 року в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулось урочисте засідання Вченої ради,  на якому ректор Віктор Андрущенко виступив з доповіддю  про головні завдання на 2021-2022 навчальний рік в університеті.

vchena rada 2021 z1

На початку зустрічі голова  Вченої ради привітав усіх з початком нового навчального року та подякував за терпимість і продуктивну працю в минулому році, побажава доброго здоров’я та нових творчих успіхів.

vchena rada 2021 1

Далі закцентувавши увагу членів ради та запрошених гостей на основних здобутках попереднього року, Віктор Петрович озвучив ті пункти, на які необхідно звернути увагу і реалізувати у поточному році, зокрема:

• покращення показників популярності закладу, якості освіти, загальної організації освітнього процесу;
  • створення комфортних умов для роботи та навчання (заробітна плата, справедливий розподіл навантаження, вчасна виплата стипендій, відповідні умови проживання в гуртожитках, оздоровлення, допомога у разі надзвичайної ситуації, надбавки та преміальні, створення дружньої, творчої й водночас відповідальної та вимогливої атмосфери та ін.);
  • повне перезавантаження навчально-виховного процесу (що включає укрупнення навчальних програм, скорочення їх кількості; модернізація навчальних планів, справедливий розподіл навантаження, усунення дублювання в роботі кафедр, кадрове забезпечення навчального процесу; відповідальність і контроль керівників кожного факультету, кафедри, підрозділу);
  • впровадження технології самонавчання;
  • інновації в організації наукової діяльності;
  • перехід на нову модель міжнародної академічної співпраці;
  • формування високої свідомості, національної ідентичності, плекання української мови та культури;
  • посилення співпраці університету з освітянським загалом м. Києва і області, активізація участі університету в процесі підвищення кваліфікації та перепідготовки педагогічних кадрів Києва;
  • створення в університеті загальнодержавного центру підготовки керівника закладу освіти – директора школи.

Прийнято рішення Вченої ради обговорити усі названі вище завдання на засіданні Вчених рад факультетів, визначитись із термінами їх виконання і розпочати реалізацію.

Друга частина засідання була присвячена врученню тих численних урядових, галузевих та академічних нагород, якими було відзначено наших викладачів та співробітників різними державними організаціями.

vchena rada 2021 2vchena rada 2021 3vchena rada 2021 4vchena rada 2021 6vchena rada 2021 7vchena rada 2021 8vchena rada 2021 9

Крім цього, здобувачам наукових ступенів та вчених звань було вручено дипломи та атестати.

vchena rada 2021 10vchena rada 2021 11vchena rada 2021 12vchena rada 2021 13vchena rada 2021 14vchena rada 2021 15

На завершення викладачі та студенти факультету мистецтв імені А.Авдієвського привітали з початком нового навчального року неймовірно запальним концертом.  Щиро вдячні за неймовірні емоції та вражаючі виступи народним артистам України Магері Сергію Ігоровичу, Гурцю Олександру Васильовичу та “Леді опері” Ользі Чубаревій, солісту європейського проєкту Lords of the Sound (Володар звуку), магістру факультету мистецтв імені А. Авдієвського (клас народного артиста України Магери С.І.) Олександру Шпирці, солісту зразково-показового оркестру Збройних сил України, магістру факультету мистецтв імені А.Авдієвського (клас народного артиста Гурця О.В.) Даніїлу Клягіну, заслуженій артистці України, солістці Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки Тетяні Пироговій та ансамблю «Ягідки», а також Камерному оркестру факультету мистецтв імені А.Авдієвського.

vchena rada 2021 16vchena rada 2021 17vchena rada 2021 18vchena rada 2021 19vchena rada 2021 20vchena rada 2021 21vchena rada 2021 22vchena rada 2021 23

Пресслужба університету