Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / НПУ імені М.П. Драгоманова привітав колектив Міжнародного дитячого центру “АРТЕК” з з 96-ою річницею від Дня заснування

16 червня 2021 року представники НПУ імені М.П. Драгоманова – проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів, професор Ігор Вєтров та керівник Центру молодіжної політики та соціальних комунікацій, доцент Таміла Новіцька привітали колектив ДПУ МДЦ «Артек» з 96-ою річницею від Дня заснування.

artek 1

Ігор Георгійович передав артеківцям вітання від ректора університету Віктора Андрущенка та вручив «Золоту медаль М.П. Драгоманова» генеральному директору Міжнародного дитячого центру  “АРТЕК” Сергію Капустіну, який, у свою чергу, подякував за вітання драгоманівцям та підкреслив міцну багаторічну дружбу та партнерство центру з НПУ імені М.П. Драгоманова.

artek 2   artek 3

artek 4