Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / НПУ імені М.П. Драгоманова отримав ліцензії Teaching and Learning Upgrade від компанії Google

До уваги проректорів, деканів, керівників структурних підрозділів університету!

Центр цифрових освітніх технологій повідомляє, щo університет отримав ліцензії Teaching and Learning Upgrade від компанії Google. Використання цих ліцензій дозволяє, зокрема, здійснювати запис відеозустрічей та приєднувати одночасно 250 користувачів.

Для більш детальної інформації звертайтесь до Центру цифрових освітніх технологій за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр цифрових освітніх технологій