Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / НПУ імені М.П. Драгоманова бере активну участь у профорієнтаційних заходах

НПУ імені М.П. Драгоманова бере активну участь у профорієнтаційних заходах

Профорієнтаційні заходи є дуже важливими для майбутніх вступників. Вони допомагають визначитись не тільки з університетом, де абітурієнти продовжуватимуть своє навчання, а часто і з самою професією. Дні гостинності (Дні відкритих дверей) в НПУ імені М.П.Драгоманова завжди проходять на високому рівні й приваблюють велику кількість майбутніх студентів. Це підтверджує і статистика, згідно з якою наш університет уже не перший рік поспіль займає провідні місця серед десятки лідерів за симпатіями абітурієнтів.

prof 1

Отож у вересні стартували профорієнтаційні заходи для учнів одинадцятих класів, де наші студенти успішно презентували діяльність НПУ та переваги навчання в нашому закладі, і відповідно отримали подяки за свою роботу. Сподіваємось, їхні зусилля дадуть гарні результати – наступного року чекаємо багатьох вступників.

prof 2

prof 3