Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Навчальний візит до університету Генуї (Італія)

Навчальний візит до університету Генуї (Італія)

В рамках проєкту Жана Моне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» та Кафедри Жан Моне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій», що реалізуються в НПУ імені М.П.Драгоманова розпочався онлайн навчальний візит науково-педагогічного складу НПУ до університету Генуї (Італія). 12 викладачів матиме змогу перейняти європейський досвід інклюзивної освіти та цінностей ЄС, дізнатися про освітні технології на принципах згуртованості через освіту.

Протягом п’яти інтенсивних днів прослухати лекції європейських науковців та педагогів та взяти участь в обговоренні гострих питань щодо цінностей мультикультуралізму в освіті, механізмів включення різних категорій в освітній процес, нюансів складання силабусів в сфері корекційної та соціальної педагогіки.