Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Методичний семінар з кураторами ЄКТС

Методичний семінар з кураторами ЄКТС

28 листопада 2019 року навчальним відділом Навчально-методичного центру НПУ імені М.П. Драгоманова для кураторів ЄКТС та працівників деканатів було проведено методичний семінар щодо особливостей роботи з базою обліку успішності студентів, формування та замовлення на виготовлення документів про вищу освіту.

Протягом кількох годин обговорювались тонкощі, типові помилки та проблемні моменти в спільній роботі кураторів ЄКТС і співробітників деканату щодо електронного обліку успішності студентів та її відображення в навчально-обліковій та звітній документації за допомогою програмних можливостей. Порушувались питання стосовно роботи з електронним журналом викладача, формування рейтингу для призначення стипендій та вступу в магістратуру, організації вільного вибору студентів на наступний навчальний рік через їх персональний електронний кабінет та інше. На семінарі були представлені нові функції та програмні доопрацювання в базі даних обліку успішності, а також детально проговорені необхідні кроки для забезпечення своєчасного виготовлення документів про вищу освіту випускників.

Навчально-методичний центр