Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Драгоманівці на відкритті меморіальної дошки Дмитра Гнатюка

Драгоманівці на відкритті меморіальної дошки Дмитра Гнатюка

28 лютого 2020 року мистецька громада зі всієї України зібралася на відкриття меморіальної дошки на честь українського співака, видатного артиста, першого виконавця безсмертних хітів 1960-х — пісень «Два кольори» та «Мій Київ» — Дмитра Гнатюка.

Облаштували її у центрі Києва навпроти Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка на фасаді  будинку, в якому прожив Дмитро Михайлович останні 50 років. У цьому ж будинку родина Гнатюка облаштувала кімнату-музей, присвячену творчому шляху виконавця.

gnatuk zast

gnatuk 1

На церемонію відкриття до родини Гнатюків завітали ректор Національної музичної академії України Максим Тимошенко, Голова Буковинського земляцтва в м. Києві Валерій Цибух та Драгоманівська делегація – ректор університету Віктор Андрущенко; український поет-пісняр, народний артист України, професор університету Андрій Демиденко; український майстер художнього слова, Герой України, народний артист України, професор університету Анатолій Паламаренко, проректори університету Григорій Торбін та Ігор Вєтров, декан факультету політології та права Богдан Андрусишин.

gnatuk 2

gnatuk 3

gnatuk 4

gnatuk 5

gnatuk 6

gnatuk 7

Ректор Віктор Петрович зазначив, що пісня має звучати насамперед в школі, в університеті, згадуючи слова видатного Авдієвського «Заспіває школа, заспіває Україна», наголосив, що молодь має переймати українську пісенну культуру, символом якої вже став і Дмитро Гнатюк.

gnatuk 8

Пресслужба університету