Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / День відкритих дверей НПУ імені М.П. Драгоманова 2021 р.

День відкритих дверей НПУ імені М.П. Драгоманова 2021 р.

27 березня 2021 року відбувся в онлайн-форматі День відкритих дверей НПУ імені М.П. Драгоманова. Прямий ефір розпочався з промови ректора університету  Віктора Андрущенка, який привітав учасників зустрічі, зауваживши, що вони на порозі свого найважливішого вибору у житті – вибору майбутньої професії та місця, де її здобувати.

Проректор з наукової роботи Григорій Торбін розповів про можливості та переваги навчання в університеті. Відповідальний секретар Приймальної комісії університету Тарас Олефіренко ознайомив потенційних вступників з тонкощами цьогорічного вступної кампанії, а голова Студентського парламенту Катерини Бульчик – з перспективами, які чекають студента Драгоманівського вишу.

І якщо Ви раптом не потрапили на цю пряму трансляцію, не хвилюйтесь!

Ми зберегли для Вас запис https://youtu.be/2x5Jm3LwaZY

Обирайте якісну вищу освіту – обирайте НПУ імені М.П. Драгоманова!

Приєднуйтесь до нашої Драгоманівської родини!

DVD2021 zast

Пресслужба університету