Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Андрій Демиденко – лауреат Всеукраїнської літературної премії «КИЇВСЬКА КНИГА РОКУ-2022»

З приємністю повідомляємо, що нещодавно народному поету України, народному артисту України та автору багатьох популярних пісень, професору нашого університету Андрію Демиденку вручили авторитетну нагороду – ДИПЛОМ лауреата Всеукраїнської літературної премії «КИЇВСЬКА КНИГА РОКУ-2022» у номінації «Художня література» за книгу віршів та поем «З твого цвіту і грому» /в-во «Дніпро», 2022/.

У широкий світ книга виходить із передмовою третього президента України Віктора Ющенка та передмовою видатного вченого і літературознавця, доктора філософії, доктора мистецтвознавства, доктора теології, професора, академіка Дмитра Степовика.

Андрій Петрович, автор книги,  висловлює щиру вдячність усім, хто причетний до цієї події, а особливо майбутнім її читачам і рідним драгомановцям!

Вітаємо й ми лауреата з цієї визначною відзнакою!

demydenko 2     demydenko 1

Пресслужба університету