Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів

Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів

З 13 до 18 травня 2019 року в НПУ імені М.П. Драгоманова проходитиме Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М. П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2018 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

13 травня 2019 р. об 11:00 відбудеться загальноуніверситетське пленарне засідання у Блакитній залі цен7трального корпусу університету. Початок реєстрації о 10:00.

Протягом тижня на факультетах університету також проходитимуть пленарні та секційні засідання.

Програма звітно-наукової конференції, аспірантів та докторантів (пленарні та секційні засідання)

Повний звіт НПУ імені М.П. Драгоманова про наукову роботу у 2018 році