Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи»

14 - 17 травня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбудеться Тиждень філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи».

У програмі заходу:

14 травня 2019 року з 10.00

- презентація книги ректора НПУ імені М.П. Драгоманова В.П. Андрущенка «Проста розмова про вічне»;

- Круглий стіл «Філософія у формуванні духовної єдності Європи» (доповіді д.екон.н., віце-президент НАН України Пирожкова Сергія Івановича «Сучасний світ: виклики та філософські відповіді» та д.філос.н., президента НАПН України Кременя Василя Григоровича «Філософські засади розвитку освіти і пошуки України в епоху інноваційного типу прогресу»);

15 травня 2019 року з 10.00

- урочисте засідання Вченої ради університету, присвячене врученню мантії почесного доктора університету ректору Білоруського державного університету імені Максима Танка Жуку Олександру Івановичу;

- засідання Правління Міжнародної Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи.

16 травня 2019 року

- V Міжнародна науково-практична конференція «Виклики   постколоніалізму: Філософія.  Релігія. Освіта»

17 травня 2019 року

- Треті академічні читання, присвячені пам’яті професора Г.І. Волинки «Філософія, наука, освіта».

Повна програма пленарних засідань конференцій