Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / З Днем захисника України!

З Днем захисника України!

   14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято – день Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято уособлює мужність і самовідданість, хоробрість і стійкість, яку в усі часи проявляють захисники й захисниці нашої держави, оборонці її суверенності й соборності.

    Ми вкотре хочемо звернутися до вас, наші поборники світла й миру – захисники Української держави,  з вдячністю за можливість кожного дня жити вільно на своїй території, ходити по рідній землі та розмовляти рідною мовою, вчити й виховувати нове покоління – майбутнє нашої держави, працювати на її благо, розвиток та процвітання. Пам’ятаючи ваш героїчний вчинок, розуміємо справжню цінність незалежності України. Ви наша гордість, мужність, честь, сила і відвага! 

  Наша мрія – Україна без війни, єдина, цілісна, зі своїми відновленими кордонами, на які не посягають сусіди-агресори, де панує мир і злагода, і кожен захисник повернувся додому до своєї родини живим і здоровим  – обов’язково здійсниться. Ми разом з вами чекаємо цього світлого дня.

    Миру, світла й любові, міцного здоров'я, щастя й родинного добробуту кожному з нас. Ми обов’язково переможемо!

    Слава Україні! Слава українським героям! Слава нашим захисникам!

ukraina

Ректор Віктор Андрущенко

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter