Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / З Днем працівників освіти!

З Днем працівників освіти!

Вітаю з нашим професійним святом, дорогі драгоманівці! З Днем працівників освіти!

Ваші серця сповнені любові до дітей та справи, яку ви щоденно сумлінно виконуєте. Ви формуєте нове покоління громадян, передаючи кожному неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності, прагнення самореалізації та бажання змінити на краще долю нашої країни.

Ми спільно працюємо, аби забезпечити якісну освіту, створити найкращі умови для становлення особистості кожного нашого студента.

Щиро дякую за вашу невтомну працю! Бажаю вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, натхнення, мудрості і терпіння у нашій нелегкій, але такій важливій справі. Нехай щедрою на сходи буде для вас освітянська нива!

osvyta1

Щиро Ваш