Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Європейська зимова школа з питань освіти для демократії в цифрову епоху

Європейська зимова школа з питань освіти для демократії в цифрову епоху

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за підтримки відділу міжнародних зв’язків спільно з Університетом в Кайзерслаутерні (Німеччина) та Інститутом дидактики демократії при Ганноверському університеті (Німеччина), Єреванським державним університетом (Вірменія) та Грузинським інститутом звязків з громадскістю (Грузія) організовує Європейську зимову школу з питань освіти для демократії в цифрову епоху.

Зимова школа відбудеться онлайн з 25 по 28 січня 2021 року.

Віртуальна європейська зимова школа включатиме дискусії щодо демократичних методів освіти, моделей та історичних етапів переходу до демократичної освіти, міжгалузевих викликів демократії в умовах пандемії, а також надасть можливість учасникам взаємодіяти між собою та обговорити проблеми освіти в часи цифрової трансформації.

З програмою зимової школи можна ознайомитись за посиланням: