Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаємо Третього Президента України, голову Наглядової ради НПУ імені М.П.Драгоманова В. А. Ющенка з Днем народження

Вельмишановний Вікторе Андрійовичу! Прийміть найщиріші вітання від усього колективу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та від мене особисто з нагоди Вашого Дня народження!

Висловлюємо глибоку вдячність за Ваші турботу й увагу до нашого університету, за Вашу колосальну працю і той внесок, який Ви зробили для  розбудови української культури та освіти, розвиток та становлення незалежної України.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, щастя, злагоди й добробуту. Нехай Ваші життєва енергія, креативні плани та невичерпність творчої сили сприяють процвітанню Вашої діяльності, а кожна розпочата справа увінчається успіхом. Нехай Ваш досвід та відданість справі й надалі слугуватимуть на благо процвітання молодої Української держави.

З глибокою повагою

ректор Віктор Андрущенко