Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаємо студентів з Китаю з Новим роком!

Вітаємо студентів з Китаю з Новим роком!

Дорогі студенти з Китайської Народної Республіки! Прийміть мої щирі вітання з  Новим роком!

Двосторонні відносини між Україною та КНР мають характер стратегічного партнерства, відбивають багаторічні традиції дружби і співробітництва між двома країнами. 4 січня цього року ми відзначили 30 років встановлення дипломатичних відносин між Китаєм та Україною.

Стіни нашого університету завжди відкриті для студентів з Китаю. Тільки за останні 10 років випускниками НПУ імені М.П. Драгоманова стали понад 800 представників Китайської Народної Республіки.

Нехай цей рік принесе вам радісні новини, любов, добро та удачу, а ще  запам’ятається яскравими емоціями та щасливими подіями. Нехай кожен ваш день буде успішним, сповненим благополуччям, спокоєм і мудрістю, щастям і радістю! І, звичайно ж, успіху вам у навчанні!

新年快乐!

kytaj nov rik