Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаємо студентів кафедри образотворчого мистецтва з перемогою!

Вітаємо студентів кафедри образотворчого мистецтва з перемогою!

Студенти кафедри образотворчого мистецтва факультету педагогіки і психології сміливо долають міжнародні кордони, закриті світовою пандемією. Колектив університету щиро вітає магістрів Олександру ПлісАнастасію Пілішко та Валерію Заіку, студентку 4 курсу Юлію Кучеренко, а також студенток 3 курсу спеціальності “Образотворче мистецтво” та їх творчих керівників, які перемогли у Міжнародному конкурсі творчих робіт «Погляд молоді».

Фінал цього конкурсу відбувся 15 квітня 2020 року у Вищій Технічній школі в місті Катовіце (Польща) в рамках реалізації Міжнародного наукового проєкту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі». Наші студенти вибороли першість серед 150 здобувачів із провідних європейських художніх закладів вищої освіти. Журі, до складу якого увійшли відомі митці Західної Європи, зокрема, художники Олександр Остенда і Гжегож Валащик, розглянуло майже півтисячі творів образотворчого мистецтва у різних номінаціях. Оцінювання робіт і підведення підсумків проходило прозоро в онлайн режимі.

Олексійчук В. 2019

Особливе захоплення журі викликали гостро соціальні фотороботи: «Юна українка» Вікторії Олексійчук (творчий керівник ст.викладач Катерина Шалварова) вразила точністю національно ідентичного образу; плакат Анастасії Мірошниченко «Я тебе почую» (творчий керівник професор Олена Шевнюк) став відображенням важливої проблеми ставлення до людей з вадами слуху.

Мірошніченко А. Плакат 2019

Майстерне володіння комп’ютерними технологіями задля розкриття авторського задуму високо оцінене в роботі «Останній сон» Ірини Денеки (номінація “Друкована графіка”, творчий керівник ст.викладач Катерина Шалварова).

Зарубіжних митців привабило зацікавлення студентів національним традиційним мистецтвом: робота «Писанка» Ірини Петрик (творчий керівник ст.викладач Катерина Шалварова) перемогла у номінації традиційне декоративно-прикладне мистецтво. У той же час сміливе поєднання прикладних технік Юлією Кучеренко (творчий керівник доцент Ольга Сова) в серії робіт «Гармонія океану»  дозволило їй отримати схвалення в номінації “Сучасне декоративно-прикладне мистецтво”.

Професійні живописні роботи магістрів «Солодкі сни» Олександри Пліс, «У променях сонця» Валерії Заіки (творчий керівник обох робіт – ст.викладач Володимир Труш) та «Натюрморт з квітами» Анастасії Пілішко (творчий керівник доцент Ольга Сова) були оцінені в номінаціях “Академічний живопис” і “Декоративний живопис”. Анна Смоляр з роботою «Персидська рогата гадюка» (творчий керівник ст.викладач Вікторія Карпенко) завдяки сміливому авторському стилю здобула впевнену перемогу в номінації “Оригінальна графіка”.

Вітаємо переможців, пишаємося студентами, які гідно представляють наш університет на міжнародній арені, та зичимо їм творчих успіхів!