Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаємо проф.Мар’ю Нестерову та команду з успішною реалізацією проєкту Жан Моне «Соціальна згуртованість в освіті і врядуванні: Європейські студії»

17 лютого Європейська комісія затвердила остаточний звіт реалізації проєкту  «Соціальна згуртованість в освіті і врядуванні: Європейські студії».

Загальна кількість учасників проєкту – понад 3500.

Основні напрями діяльності включали розробку та викладання основного модуля «Розвиток громади: європейський досвід ", проведення семінарів та практичних занять для студентів, викладачів та членів громади, організація міжнародних круглих столів з актуальних тем освіти та управління, проведення міжнародних веб-конференцій для співпраці та обміну кращою практикою; розробку дистанційного курсу "Політика згуртованості ЄС для громадянського суспільства "; публікацію 13 наукових робіт, 5 тез конференцій, 1 частину монографії, дидактичного матеріалу (300 електронних копій, 100 надрукованих додатково). Проведено 2 міжнародні конгреси, 5 міжнародних конференцій та круглих столів, 1 тренінг та 3 семінари для викладачів ЗВО на тему соціальної згуртованості в освіті.

Наразі проф.Мар’я Нестерова з робочою групою  розпочала реалізацію наступних проєктів Жан Моне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» та Кафедра Жана Моне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» (деталі).

Бажаємо наснаги та успішних результатів!