Діючі проєкти

Назва проєкту: «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті»
Координатор: Університет імені Масарика (м. Брно, Чехія)
Період реалізації: 2019-2021
Опис проєкту: спрямований на посилення можливостей працівників середнього менеджменту та викладачів українських університетів, що готують майбутніх вчителів. Протягом проєкту відбудеться 5 інтенсивних тижневих вишколи у м. Брно, які будуть присвячені актуальним темам вищої освіти: підготовка педагога у 21 столітті, внутрішня оцінка вищих навчальних закладів, інтернаціоналізація університетів та підготовка й участь у міжнародних проєктах, а також темам, що відповідають актуальним інтересам учасників.

Назва проєкту: “Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині”
Координатор: Університетський коледж південно-східної Норвегії (факультет математичної та природничої освіти)
Номер реєстрації: CPEA-LT-2017/10037
Період реалізації: 2018-2021
Опис проєкту: підвищити якість педагогічної освіти Україні, Норвегії та Палестини через розвиток демократичної культури викладання. Проєкт передбачає аналіз найкращих практик впровадження демократичної культури в освіту та розробку навчальних планів, програм та курсів підвищення кваліфікації як викладачів вищої школи, так і вчителів початкової школи.

Назва проєкту: "Соціальна згуртованість в освіті і врядуванні: Європейські студії"
Координатор: НПУ імені М.П. Драгоманова
Період реалізації: 1/09/2017-31/08/2020
Опис проєкту: розробка нових курсів у галузі дослідження європейської соціальної згуртованості, враховуючи розробку методології та методів дослідження та викладання теоретичного та практичного матеріалу; проведення міжвузівської підготовки; розробка удосконалення програми професійної майстерності для лідерів громадянської спільноти та керівників державних адміністрацій.

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter