Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаємо наших випускників!!!

Вітаємо наших випускників!!!

     Другий місяць літа розпочався в НПУ імені М.П. Драгоманова з вручення дипломів про вищу освіту бакалаврам факультету природничо-географічної освіти та екології. Урочистості з цієї нагоди відбулися у Блакитній залі центрального корпусу університету.

vypusk 1

vypusk 2vypusk 3

vypusk 4

    «Я бачу красивих, молодих, перспективних особистостей. Ваші батьки опікуючись і турбуючись про Вас, вклали у вас свою душу і свою любов. Незабаром ви будете вступати в магістратуру, або ж підете працювати у заклади освіти чи інші установи, але завжди пам’ятайте, що це ваша alma mater, двері якої завжди відкриті для вас. Тут Вам завжди допоможуть і підтримають», – з такими словами до випускників звернувся у вітальному слові ректор університету професор Віктор Андрущенко.

vypusk 5

     До привітань долучилися також проректор з навчально-методичної роботи професор Роман Вернидуб, проректор з наукової роботи професор Григорій Торбін, декан факультету природничо-географічної освіти та екології професор Ганна Турчинова, а також завідувачі кафедрами цього факультету.

vypusk 6

vypusk 7

vypusk 7.1

    Вітаємо наших випускників! Будьте  мудрими і наполегливими, вірте у власні сили. Нехай успіх та професійне зростання наповнюють ваше життя! З гідністю несіть звання випускника Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова!

vypusk 14

vypusk 15

vypusk 17

vypusk 18

vypusk 19

vypusk 23

vypusk 29

Прес-служба університету

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter