Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Відділ міжнародних зв’язків інформує

Відділ міжнародних зв’язків інформує

Конкурс для викладачів на отримання стипендій на стажування у Римському університеті ла Сап'єнца в рамках програми ERASMUS + НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус + КА107 Міжнародна мобільність Римського університету ла Сап'єнца, який  фінансується Європейським Союзом. Відповідно до умов проекту професорсько-викладацький склад НПУ імені М.П. Драгоманова має можливість стажуватися у Римському університеті ла Сап'єнца упродовж тижня.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

- бути співробітниками НПУ імені М.П. Драгоманова

- володіти англійською мовою не нижче рівня В2

Для здобуття індивідуального гранту аплікантам необхідно до 10 березня 2021 року надіслати до відділу міжнародних зв’язків на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою Erasmus+ Рим:

- CV

- мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг 1 сторінка)

- план викладання (8 годин – лекції, семінари, воркшопи та інше)

- список публікацій

Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду.

Остаточне рішення про прийняття або не прийняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною (Римським університетом ла Сап'єнца) після 15 квітня.