Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / У Карпатах зводять сучасний навчально-виробничий комплекс столичного університету імені Драгоманова

Плани ректора Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктора Андрущенка і директора НПП «Синевир» Миколи Дербака завжди реалізовуються, бо затребувані й потрібні науці та захисту природи Карпат.

Уже кілька років триває тісна й обопільно вигідна співпраця між Національним природним парком «Синевир» і столичним Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова. Нещодавно ректор вишу Віктор Андрущенко розповів про плани діяльності на території цієї природоохоронної установи. Адже союз двох державних структур, які спільними зусиллями чимало роблять для популяризації та розвитку Тереблянської долини, щедро засіває ниву екологічну й освітню.

Деталі на сторінках газети «Голос України» або ж за посиланням http://www.golos.com.ua/article/316856