Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Ти можеш стати вільним слухачем НПУ імені М.П. Драгоманова!

Ти можеш стати вільним слухачем НПУ імені М.П. Драгоманова!

Не зареєструвався або не склав Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) і не хочеш втрачати рік, щоб здійснити свою мрію? Тоді будь вільним слухачем НПУ імені М. П. Драгоманова: відвідуй заняття, складай іспити та через рік, за умови отримання позитивної оцінки на ЄВІ 2022, стань студентом.

Хочеш поновитись або перевестись до нашого закладу, але на маєш відповідних сертифікатів ЗНО (Додаток 4 до Правил прийому 2021 року) і не хочеш втрачати рік, щоб здійснити свою мрію? Ти також можеш стати вільним слухачем НПУ імені М. П. Драгоманова: відвідувати заняття, складати іспити та через рік, за умови отримання позитивних оцінок на ЗНО 2022, стати студентом.

Цікавишся конкретними навчальними дисциплінами, які у нас викладаються? Стань вільним слухачем НПУ імені М. П. Драгоманова, відвідуй заняття, складай іспити та отримай відповідну довідку з оцінками.

Положення про вільних слухачів НПУ імені М.П. Драгоманова >>>

vilnuj