Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Розпорядження №34 від 01.09.2021р. "Про продовження карантинних обмежень в НПУ імені М.П. Драгоманова"

Розпорядження №34 від 01.09.2021р. "Про продовження карантинних обмежень в НПУ імені М.П. Драгоманова"

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), постанови Головного санітарного лікаря України № 9 від 26.08.2021р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби  (COVID-19), наказу ректора № 274 від 31.08.2021р. «Про початок 2021/2022 навчального року»

 

  1. Продовжити в НПУ імені М.П. Драгоманова дію карантинних заходів, встановлених в Україні, до 01 жовтня 2021 р.
  2. Відповідно до рішень Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) забезпечити організацію дотримання працівникам та здобувачами вищої освіти протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів з врахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.
  3. Вхід до приміщень працівників та відвідувачів здійснювати з обов’язковим записом у відповідному журналі. Не допускати в приміщення університету осіб без засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, а також проводити температурний скрінінг.
  4. Директору студентського містечка:
  • забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження у гуртожитках гострих респіраторних інфекцій;
  • облаштувати у гуртожитках університету місця для ізоляції мешканців з ознаками гострих респіраторних захворювань;
  • обмежити відвідування сторонніми особами гуртожитків.

Проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи                                     М.С. Корець

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter