Співчуваємо і сумуємо...

Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова глибоко сумує стосовно тяжкої втрати  – відійшов у вічність Володимир Іванович Ярошовець, доктор філософських наук, професор кафедри філософії університету (за сумісництвом).

Українська спільнота втратила чудову людину, блискучого мислителя, філософа, науковця, педагога, організатора освіти й науки, вихователя студентської молоді. За його працями з історії філософії сьогодні здійснюється навчальний процес майже у всіх університетах України. Широка філософська ерудиція, глибокий зміст висловленого, доступність викладу – такими характерними особливостями відзначаються його лекції й дослідження, такими запам’ятаються вони його студентам.

Сумуємо та співпереживаємо разом з родиною. Він назавжди залишиться в серцях колег і студентів. Вічна пам’ять та спокій його душі!

svitla pamjat

Ректор університету Віктор Андрущенко,