Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Розпорядження № 20 від 29 серпня 2022 р. «Про продовження карантинних обмежень в НПУ імені М.П. Драгоманова»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 928 від 19.08.2022р.); постанови Головного санітарного лікаря України № 9 від 26.08.2021р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби  (COVID-19):

1. Продовжити в НПУ імені М.П. Драгоманова дію карантинних заходів, встановлених в Україні, до 31 грудня 2022 р.

2. Відповідно до рішень Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) деканам факультетів, керівникам структурних підрозділів забезпечити організацію дотримання працівникам та здобувачами вищої освіти протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів з урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

3. Директору студентського містечка:

- забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження  розповсюдження у гуртожитках гострих респіраторних інфекцій;

- облаштувати у гуртожитках університету місця для ізоляції мешканців з ознаками гострих респіраторних захворювань;

- обмежити відвідування сторонніми особами гуртожитків.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Проректор з науково-педагогічної

та адміністративно-господарської роботи                                                                                                            М.С. Корець