Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Робоча група продовжує вивчати ситуацію, пов’язану з Є. Більченко

Робоча група продовжує вивчати ситуацію, пов’язану з Є. Більченко

У зв’язку зі зверненням голови робочої групи щодо продовження вивчення публічних заяв в соціальних мережах та засобах масової інформації доктора культурології, професора кафедри культурології та філософської антропології факультету філософії та суспільствознавства Більченко Євгенії Віталіївни засідання Вченої ради з цього питання відбудеться після завершення їх роботи, про що буде повідомлено згодом.

Колектив НПУ імені М.П. Драгоманова щиро дякує і громадськості, і представникам ЗМІ за увагу до такого суспільно важливого питання. Ми продовжуємо інформувати вас про перебіг ситуації.

Пресслужба університету