Освіта для майбутнього

20 червня 2019 року ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова професор Віктор Андрущенко зустрівся зі слухачами Інституту менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України та прочитав їм лекцію «Освіта для майбутнього».

lekcia 1

Віктор Петрович розповів про тенденції сучасної освіти майбутніх вчителів, складність цього процесу в умовах ситуації соціальної турбулентності та про ті виклики, які стоять сьогодні перед суспільством. Зауважив, що вчитель для учня має бути не лише компетентним у своєму предметі, але й привабливим та ерудованим, а тому в університеті мають сформувати його широкий світогляд, систему цінностей; студент в педагогічному закладі вищої освіти має отримати й інформаційну, й мовну, і спортивну, і культурно-мистецьку підготовку.

lekcia 2

lekcia 3

Наприкінці лекції слухачі активно ставили запитання та дякували за цінні поради щодо організації підготовки, методології, мотивації й особливостей навчання сучасного покоління студентів та учнів.

lekcia 4