Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Наказ ректора університету № 815-П від 25 липня 2022 р. «Щодо окремих питань оптимізації трудових відносин працівників»

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 р. № 2352-ІХ, Кодексу законів про працю України,

НАКАЗУЮ:

1. Припинити з 19.07.2022 р. виплату (збереження) середнього заробітку працівникам університету, призваним на військову службу під час мобілізації, згідно Списку (Додаток № 1 до наказу), гарантовано зберігаючи за ними місце роботи та посади на період дії або скасування воєнного стану.

2. Надання науковим, науково-педагогічним, педагогічним працівникам невикористаних днів щорічної основної відпустки перенести на період після припинення або скасування воєнного стану.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з перспективного розвитку та інфраструктури Гамулу І. А. та головного бухгалтера Ярославську Л. П.

Ректор університету                                                         Віктор Андрущенко