Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Наказ ректора університету № 187 від 18 серпня 2022 р. «Про завершення ремонтних робіт в період з 22 по 25 серпня 2022 року»

НАКАЗУЮ:

1. У всіх навчальних корпусах університету забезпечити проведення відповідних ремонтних робіт, які будуть здійснюватися в особливих умовах з 22 по 25 серпня 2022 року

2. У цей період всім категоріям працівників університету виконувати свої посадові обов'язки у дистанційному режимі

3. Вхід до всіх навчальних корпусів всім особам, окрім ремонтних бригад та фахівців, що підтримують, згідно графіків роботи, критичну інфраструктуру, а також працівникам служби охорони, заборонено.

4. Начальнику відділу кадрів, Жижко Т.А., довести вимоги цього наказу до керівників структурних підрозділів.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ректор університету                                                         Віктор Андрущенко