Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Наказ ректора університету № 638-П від 9 червня 2022 року «Про впорядкування надання відпусток працівникам НПУ імені М.П. Драгоманова»

Відповідно до Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», статті 2 глави 19 Прикінцевих положень Кодексу законів про працю України в редакції зазначеного Закону України,

НАКАЗУЮ:

1. На період дії воєнного стану усім категоріям працівників Університету надавати щорічну основну оплачувану відпустку тривалістю 24 календарних дні.

2. Науково-педагогічним, педагогічним працівникам та навчально-допоміжному персоналу Університету надати відпустки з 01.07.2022 р. по 24.07.2022 р. згідно уточнених графіків відпусток.

3. Деканам факультетів, керівникам структурних підрозділів дотримуватися встановленого терміну надання щорічних відпусток підлеглим працівникам.

Виплату компенсації за невикористані дні відпусток у 2022 році  призупинити, крім компенсації працівникам, які звільняються з роботи.

4. На прохання працівника протягом дії воєнного стану надавати відпустку без збереження заробітної плати без обмеження строку, встановленого частиною першою статті 26 Закону України «Про відпустки», а також соціальні відпустки та невикористані відпустки за попередні роки.

5. Начальнику центру по роботі з персоналом - начальнику відділу кадрів Жижко Т.А. вимоги цього наказу довести до працівників Університету шляхом розміщення на сайті Університету.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-методичної роботи професора Вернидуба Р.М. та проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи професора Корця М. С.

Ректор університету                                                                                       Віктор АНДРУЩЕНКО