Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Наказ ректора університету № 637-П від 9 червня 20-22 року «Про особливості роботи окремої категорії працівників НПУ імені М.П. Драгоманова»

Наказ ректора університету № 637-П від 9 червня 20-22 року «Про особливості роботи окремої категорії працівників НПУ імені М.П. Драгоманова»

Відповідно до Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», Кодексу законів про працю України, приймаючи до уваги значне скорочення видатків Державного бюджету України на освіту за програмою 2201160, виконання заходів індивідуальних планів роботи, запланованих на 2021-2022 навчальний рік,

 

НАКАЗУЮ:

1.У зв’язку з запровадженням в Україні правового режиму воєнного стану, що не дає можливості виконання в повному обсязі роботи за укладеними трудовими договорами (контрактами), враховуючи закінчення навчального року, перебування студентів на канікулах, необхідності зміни істотних умов праці науково-педагогічних, педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу Університету, тимчасово з – 25.07.2022 по 26.08.2022 р. встановити їм режим роботи на умовах неповного робочого часу: 2 години на тиждень з оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу.

 

2. Деканам факультетів до 01.07.2022 р. подати на затвердження ректору Університету графіки роботи зазначеної категорії працівників.

 

3.Начальнику центру по роботі з персоналом - начальнику відділу кадрів Жижко Т.А.:

3.1. спільно з деканами факультетів повідомити до 20.06.2022 р. науково-педагогічних, педагогічних працівників та навчально-допоміжний персонал Університету про зміну істотних умов праці, а саме про встановлення режиму неповного робочого тижня. Працівникам, яких немає можливості ознайомити під підпис, надіслати повідомлення електронною поштою чи іншим засобом комунікації;

3.2. письмово попередити працівників, що в разі відмови від продовження роботи в нових умовах у зв’язку зі зміною істотних умов праці в період дії воєнного стану трудовий договір з ними буде припинено на підставі пункту 6 ст. 36 КЗпП України;

3.3. наказ розмістити на сайті Університету.

 

4. Головному бухгалтеру Ярославській Л.П. оплату праці зазначеній категорії працівників проводити пропорційно відпрацьованому часу в режимі неповного робочого тижня.

 

5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-методичної роботи професора Вернидуба Р.М. та проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи професора Корця М. С.

 

                 Ректор університету                                                               Віктор АНДРУЩЕНКО

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter