Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Можливість для аспірантів та докторантів від Краківського педагогічного університету за фінансування Польського національного агенства з академічних обмінів!

Краківський педагогічний університет - давній надійний партнер НПУ імені М.П. Драгоманова запрошує до співпраці!
   У рамках  проєкту PROM, аспіранти та докторанти  (до 40 років) Національного педагогічного університету імені М.П Драгоманова мають можливість відвідати польський університет для участі в наукових конференціях та літніх/зимових школах. Також передбачається  можливість здійснення короткострокового  візиту для роботи над  дисертацією на будь-якій кафедрі Краківського педагогічного університету.
    Мобільність фінансується польським університетом (витрати на проїзд, проживання та інші необхідні витрати).

Детальна інформація за посиланням

Кінцевий термін реалізації мобільності – кінець вересня 2022 року.
    Корисні посилання пошуку актуальних конференцій та літних / зимових шкіл програми: