Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Конференція в НПУ імені М.П. Драгоманова – "Коучинг в освіті: від реформ до еволюції"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у Третій міжнародній науково-практичній конференції «КОУЧИНГ В ОСВІТІ: ВІД РЕФОРМ ДО ЕВОЛЮЦІЇ»

Захід, приурочений до 185-річчя Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, відбудеться 30 жовтня 2019 року на базі Центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова 9, аудиторія 340).

Конференція проводиться за підтримки та під егідою International Coaches Union (ICU).

Мета конференції: впровадження коуч-підходу в практику академічної та приватної освіти.

Задачі конференції: визначення напрямів інноваційного розвитку в сфері науки і освіти, розгляд проблем та перспектив розвитку інноваційних та трансформаційних підходів в сучасних умовах, налагодження співпраці та обміну досвідом між студентами, науковцями та практичними працівниками різних країн.

До участі запрошуються викладачі вищих та професійно-технічних навчальних закладів, співробітники науково-дослідних установ, аспіранти, докторанти, вчителі приватних шкіл, викладачі МВА, методисти, представники органів державного й місцевого самоврядування, працівники громадських організацій та всі, хто зацікавлені в застосуванні коуч-підходів у роботі з учнями, студентами, у розвитку системи освіти дорослих та створення креативних просторів у формальній, неформальній, інформальній та інклюзивній освіті.

Порядок роботи конференції:

11.00-12.00 – реєстрація учасників конференції

12.00-12.30 – відкриття конференції та вітальні звернення

12.30-14.00 – доповіді й виступи

14.00-15.00 – перерва на обід

15.00-16.15 – майстер-класи

16.15-16.30 – перерва на каву

16.30-17.45 – круглий стіл

17.45-18.00 – підведення підсумків конференції, прийняття резолюції

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ:

• Методологія та філософія коучингу в сучасній освіті.
  • Коучинг в дошкільних закладах: рання діагностика таланту.
  • Коучинг в початковій школі: методика і практика
  • Коучинг в середній школі: запити та виклики
  • Коуч-підхід у вишах: світова та українська практика
  • Коучинг в освіті дорослих
  • Коучинг та самокоучинг освітян: теорія і практика
  • Коучинг наукової діяльності в системі освіти
  • Сучасні методи викладання коучингу: академічна та неформальна освіта.
  • Медіа-формати застосування коучингу у сучасній освіті
  • Коучинг в умовах переходу до багаторівневої вищої освіти: проблеми і перспективи.
  • Коучинг в управлінні системою освіти в умовах модернізації та глобалізації.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Місце проведення: м. Київ, вул. Пирогова 9, аудиторія 340 (м. Університет).

Форма участі: очна (слухач, доповідач).

Наукові заходи під час проведення конференції: онлайн та офлайн доповіді, майстер-класи, дискусійний круглий стіл.

Початок конференції о 12.00. Реєстрація учасників починається об 11.00.

Більш детально з інформацією про конференцію можна ознайомитися тут https://coaching-osvita.zelenin.com.ua/?fbclid=IwAR0uUWY1BnycYoNCUzaoqhX9Rixm9irz5R3mW3zi3Zh7twACC4DMGNiWSSU

Пресслужба університету