Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Інституційний розвиток міжнародної співпраці в НПУ імені М.П. Драгоманова

Інституційний розвиток міжнародної співпраці в НПУ імені М.П. Драгоманова

У березні 2021 року завдяки мережі EducationUSA в Україні, яка оплатила навчання представників 20 українських університетів, співробітник відділу по роботі з іноземними студентами та відділу міжнародних зв'язків Олена Зайцева пройшла онлайн курс навчання International Student Recruitment: Methods and Strategies ( "Набір іноземних студентів: методи і стратегії")  від NAFSA (Асоціації міжнародних діячів освіти) для університетів-учасників Академії лідерства з інтернаціоналізації.

За результатами навчання 15 квітня цього року буде проведено воркшоп для представників факультетів, зацікавлених в залученні іноземних студентів "Актуальні проблеми залучення іноземних студентів". Реєстрація за посиланням.

Віддвл міжнародних зв'язків