Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / ІІ етап Всеукраїнської олімпіади 2017-2018 н. р. з української мови та літератури

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади 2017-2018 н. р. з української мови та літератури

   Цього року факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П.Драгоманова втретє поспіль мав честь проводити ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, що тривав із 15 до 18 квітня 2019 року. Олімпіада зібрала 72 студенти-учасники із 38 класичних та педагогічних університетів не лише України, але й філологів-україністів з Сегедського університету (Угорщина), з яким у нашого факультету вже понад 20 років тривають дружні і плідні стосунки.

olimp ukr fil 1

   Урочисте відкриття олімпіади оголосив декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, доктор філологічних наук, професор А. В. Висоцький, який передав учасникам теплі вітання від ректора НПУ імені М.П. Драгоманова, академіка НАПН України В. П. Андрущенка. Перемог та впевненості у своїх знаннях учасникам побажали члени журі, яке цього року представляли поважні науковці з різних університетів країни та вчені НАН України.

olimp ukr fil 2

    Випробування проходило в  два тури. 16.04 – з української літератури, а 17.04. – з української мови. Господарі підготували цікаву програму дозвілля для студентів-учасників. Так, у перший змагальний день до учасників завітав відомий письменник і видавець Іван Андрусяк, який не лише познайомив студентів із власною творчістю, але й розкрив поки що секрет для українського читача – він перший з українських дитячих письменників номінований на аналог Нобелівської премії в галузі дитячої літератури імені Андерсена.

olimp ukr fil 3

olimp ukr fil 4

    А 17 квітня відбулася екскурсія до музею видатних діячів української культури на виставку «Лесь Курбас. Березіль. З архіву Ірини Стешенко».

    Найочікуванішим був останній день олімпіади, адже усі: і учасники, і члени журі – чекали підведення остаточних підсумків та оголошення переможців.

  За рейтингом отриманих балів призові місця вибороли: Багай Тереза Ярославівна (Львівський національний університет імені Івана Франка), Смирнов Олександр Валентинович (Запорізький національний університет), Мельничук Наталія Володимирівна (Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»), Тинкович Марія Віталіївна (Уманський державний педагогічний університет імені П. Тичини), Щербина Аліна Романівна (Херсонський державний університет) – ІІІ місце.

olimp ukr fil 5

   ІІ місце цього року посіла Мельник Ганна Григорівна (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).

   Переможцем ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади 2018 – 2019 н.р. з української мови та літератури року стала студентка Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова  Ярошенко Мирослава Юріївна, яка набрала найбільшу кількість балів, здобувши І місце.

olimp ukr fil zast

    Щиро вітаємо переможців!

Прес-служба університету

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter