Сумуємо…

Ректорат, професорсько-викладацький склад, студенти й аспіранти в глибокій жалобі з приводу раптової смерті доктора філософських наук, професора Володимира Павловича Беха, який був завідувачем кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції соціально-правового факультету НПУ імені М. П. Драгоманова, з 2003 по 2014 рр. обіймав посаду проректора університету.

З життя пішов видатний вчений у галузі соціології, автор численних наукових праць, очільник-засновник наукової школи «Ноосоціогенез, самоорганізація соціальних інститутів і саморегуляція соціальних систем», під керівництвом якого виросло не одне покоління спеціалістів з соціальної роботи, соціальної філософії, філософії освіти, філософської антропології, політичної культури, що нині ґрунтовно розвивають ці галузі.

Він був прекрасним педагогом, гарним прикладом для багатьох поколінь молодих дослідників, які отримали його підтримку на шляху своєї наукової діяльності.

Колектив університету висловлює щирі співчуття рідним і друзям Володимира Павловича.

Вічна пам'ять та спокій його душі!

bekh

Ректор В. Андрущенко,