Головна / НОВИНИ / Оголошення / Співчуття / 24 липня 2021 року пішов із життя талановитий виконавець, педагог, оркестровий диригент ВАДИМ ІВАНОВИЧ СКРИПНИЧЕНКО

Ректорат, професорсько-викладацький склад НПУ імені М. П. Драгоманова, викладачі та студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського перебувають в глибокій жалобі з приводу раптової смерті заслуженого діяча мистецтв України, професора Вадима Івановича Скрипниченка.

Пішов з життя прекрасний музикант, видатний педагог, який залишив по собі плоди своїх добрих справ, які понесли в життя його випускники. Завдяки йому акордеоністи та баяністи факультету мистецтв стали відомими далеко за межами України. Ми всі сумуємо та висловлюємо свої щирі співчуття рідним і близьким Вадима Івановича.

Нехай добрий, світлий спомин про цю світлу людину назавжди залишиться у серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував.

skrypnychenko

Колектив НПУ імені М.П. Драгоманова