Головна / Структура

17, 18, 19 ЛЮТОГО 2022 року відбудеться візит експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Теоретична та практична філософія» другого освітнього рівня за спеціальністю 033 Філософія.

   15, 16, 17 ЛЮТОГО 2022 року відбудеться візит експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Міжнародна інформація» першого освітнього рівня за спеціальністю 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії.

22, 23, 24 грудня 2021 року відбудеться візит експертної групи для проведення акредитаційної експертизи ОНП «Спеціальна освіта» за третім рівнем вищої освіти доктор філософії),за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

     11, 12, 13 жовтня 2021 року відбудеться візит експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми "Міжнародний туризм" за спеціальністю 242 Туризм за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. З програмою визиту експертної групи за лінком на відкриту зустріч можна ознайомитися на сайті університету (сторінка факультету природничо-географічної освіти та екології

    30 вересня 2021 року на базі університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «ОСВІТА, ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД», яка присвячена вшануванню пам’яті негаснучого світоча великої драгоманівської родини – Євгенія Васильовича Коршака.

6, 7, 8  жовтня 2021 року відбудеться візит (дистанційно) експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Фізична терапія» за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. З програмою візиту експертної групи та лінком на відкриту зустріч можна ознайомитися на сайті університету (сторінка факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я).

4, 5, 6  жовтня 2021 року відбудеться візит (дистанційно) експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Спорт» за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. З програмою візиту експертної групи та лінком на відкриту зустріч можна ознайомитися на сайті університету (сторінка факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я).

Сторінка 1 із 22