Попри непросту ситуацію з електропостачанням та повітряні тривоги ми продовжуємо навчати і навчатися. З 30.01.2023 по 02.02.2023 року відділ ліцензування та акредитації спільно з Центром моніторингу якості освіти, організаційно-методичним управлінням НМЦ та відділом аспірантури і докторантури провели семінари для гарантів щодо підготовки до акредитації освітніх програм в умовах воєнного стану.

    27, 28, 29 ВЕРЕСНЯ 2022 року відбудеться візит експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Позашкільна освіта» першого освітнього рівня за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

17, 18, 19 ЛЮТОГО 2022 року відбудеться візит експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Теоретична та практична філософія» другого освітнього рівня за спеціальністю 033 Філософія.

   15, 16, 17 ЛЮТОГО 2022 року відбудеться візит експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Міжнародна інформація» першого освітнього рівня за спеціальністю 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії.

     Упродовж листопада 2021 року в університеті відбулися підсумкові зустрічі гарантів освітніх програм першого, другого та третього освітніх рівнів з представниками структурних підрозділів (відділу ліцензування та акредитації, навчально-методичного центру, центру моніторингу якості освіти, центру цифрових освітніх технологій, відділу аспірантури та докторантури, відділу кадрів) за участі проректора з навчально-методичної роботи проф. Р.М. Вернидуба, проректора з наукової роботи  проф. Г.М. Торбіна, деканів відповідних факультетів, гарантів освітніх програм та науково-педагогічних працівників. Було обговорено результати моніторингу якості реалізації таких освітніх програм та надано рекомендації гарантам і групам забезпечення щодо підготовки відомостей про самооцінювання відповідно до критеріїв Нацагентства:

22, 23, 24 грудня 2021 року відбудеться візит експертної групи для проведення акредитаційної експертизи ОНП «Спеціальна освіта» за третім рівнем вищої освіти доктор філософії),за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

Сторінка 1 із 3