Головна / Рада молодих вчених / Новини / Стипендіати Кабінету Міністрів України зустрілись з керівництвом університету

Стипендіати Кабінету Міністрів України зустрілись з керівництвом університету

    14 листопада 2022 року молоді вчені-стипендіати Кабінету Міністрів України – доцент кафедри соціальної освіти та соціальної роботи соціально-правового факультету Дар'я Бибик, доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання педагогічного факультету Дар'я Губарєва, доцент кафедри богослов’я, релігієзнавства та культурології історико-філософського факультету Сергій Русаков та доцент кафедри української літератури факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Тетяна Урисьзустрілись з керівництвом університету.

 

   zustrich KMU zastzustrich KMU 1

   Віктор Андрущенко на зустрічі привітав стипендіатів, розповів життєві історії, поділився власним досвідом, дав кілька цінних порад, зокрема вивчати мови, наголосив, що у кожного є широке коло можливостей для реалізації власних ідей та концепцій. Але головне – не забувати жити повноцінним життям: цікавитися усім, брати активну участь у різних заходах, підтримувати  й розвивати свою кафедру й факультет.

    Роман Вернидуб також привітав стипендіатів та побажав успіхів, цікавих відкриттів та вагомих здобутків у творчій праці на науковій ниві задля розвитку освіти й науки в Україні, розбудови нашої держави.

    Григорій Торбін зауважив важливість, актуальність та необхідність реалізовувати наукові проєкти, проводити наукові дослідження у співпраці з українськими та міжнародними партнерами, публікуватися у якісних журналах.

zustrich KMU 3

zustrich KMU 2

   Щиро дякуємо керівництву й колективу університету загалом, Раді молодих вчених та її очільнику Сергію Терепищому за всебічну підтримку, а також державі, яка у час війни знаходить можливості продовжувати підтримувати обдаровану й талановиту молодь, пам’ятаючи, що саме вони є запорукою щасливого майбутнього й активного розвитку країни.

zustrich KMU 4

Пресслужба університету

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter