11-13 березня 2020 року відбудеться візит експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Спорт» за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт

Шановні викладачі та студенти!
У Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова 11-13 березня 2020 року відбудеться візит експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Спорт» за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт (гарант Воловик Наталія Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент). З програмою візиту можна ознайомитися на сайті університету (кафедра олімпійського та професійного спорту) або завантажити тут.