Делегація Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова з 6 по 10 липня 2015 року взяла участь в Міжнародній конференції «Східне партнерство в сфері педагогічних інновацій в інклюзивній освіті» TEMPUS (INOVEST), що відбулась у м. Vadul-lui-Voda, Р. Молдова.


 Герб


 Прапор


 Гімн


Наш логотип

НПУ

 

Ramniranjan Jhunjhunwala hub

Ramniranjan Jhunjhunwala College of Arts, Science and Commerce, [Autonomous], (Affiliated to University of Mumbai), Ghatkopar (West), Mumbai - 400086. INDIA

 

Tianjin Shine Board hub

 Tianjin Shine Board Educational Technology Developing Co.,Ltd.

   Ми віримо в те, що справжні дослідження нерозривно пов’язані з сучасним навчанням та служінням громаді. Університет послідовно є одним з провідних університетів України з погляду якості досліджень наших професорів, досягнень наших випускників, творчості наших митців, обсягом міжнародних зв’язків та величиною державної підтримки.

   Ми впевнені в нашому майбутньому. НПУ імені М. П. Драгоманова повинен перетворитися з регіонального лідера у провідний національний дослідницький університет зі зростаючими можливостями, зробити свій внесок у місцевий, національний та глобальний прогрес. Це перетворення набиратиме обертів через підсилення викладацького складу, програм і персоналу, переведення інновацій від нашого кампусу до ширшої громадськості, в той час, як збільшуватиметься наше географічне і культурне розмаїття через процеси мобільності та інтернаціоналізації.

    Центральним завданням університету повинна стати орієнтація на підготовку професійних працівників освітньої галузі, а її основою – дослідницький цикл і практика. Університет має готувати конкурентоспроможного вчителя, адаптованого до ринкових і демократичних перетворень, здатного жити й творити в інформаційному суспільстві, глобальному світовому середовищі, бути громадянином Європи і світу й одночасно відданим патріотом української держави, речником національних інтересів.

Стратегія Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова на 2021-2026 рр.

 

     Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Демократія та освіта: викладання та навчання демократії в початковій школі та педагогічній освіті», яка проводиться в рамках спільного проекту факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова факультету гуманітарних, спортивних та педагогічних наук університету Південно-Східної Норвегії «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині»

 Посада:  ректор університету, професор кафедри філософії
 Вчене звання:  академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, професор
 Науковий ступінь:  доктор філософських наук
 Рік народження:  1949 р.
 Почесне звання:  Заслужений діяч науки техніки України
Контакти...
Детальніше...

 

   Девіз "Бути собою"

35576990-9Андрущенко Віктор Петрович 

(Viktor Andrushchenko)

доктор філософських наук, професор, дійсний член (академік) НАПН Україничлен-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України. Народився 1 січня 1949 року в с. Совинка Конотопського району Сумської області в сім’ї вчителів. Українець. Закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Філософ, викладач філософських дисциплін.