Навчання на свіжому повітрі в школі та дитячому садку

Для вихователів дитячих садків, вчителів школи, викладачів педагогічних ЗВО.

Старт: Початок навчання по мірі комплектування груп

Тривалість: 14 днів 60 годин 2 кредити

Метою курсу є ознайомлення з теорією та практикою скандинавських країн проведення занять на свіжому повітрі та використання природного оточення закладу в якості навчальної аудиторії.

Даний курс спрямований на вивчення  та адаптацію міжнародного досвіду до українських реалій. Слухачі дізнаються для чого і як навчати у паркових зонах, лісі та водоймах. Познайомляться з шляхами використання урбаністичної зон у своєму предметі та приймуть участь не лише в обговоренні прикладів готових вправ, а й в створені власних активностей на основі опрацьованих матеріалів.

Основні теми курсу: глобальні цілі ООН, цілі сталого розвитку та навички 21 століття (загальний огляд);  нормативно-правова база навчання на свіжому повітрі; використання місцевості у розповідях, ігри на природі (варіанти вправ); вивчення різних предметів  на свіжому повітрі; робота з батьками під час організації навчання на свіжому повітрі,тощо.

базовий

стандарт

менторінг

·         перевірка дз з ментором

·         запис вебінарів

·         перевірка дз з ментором

·         запис вебінарів

·         додаткове заняття з блоком «запитання / відповіді»

·          індивідуальне заняття з тренером програми

Зареєструватись

Ко-тренер курсу: Сікач О.Ю.
Координатор курсу: Колесник Л.В.

Олександра Юріївна Сікач – викладач курсу «Навчання на свіжому повітрі». Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури, магістранта  НПУ імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Середня освіта».

Працювала як приватним вчителем, так і вчителем англійської мови у спеціалізованій школі №296 з поглибленим вивченням іноземних мов (2018 -2019 рр.). За програмою академічної мобільності виборола право на навчання за курсом «Навчання на свіжому повітрі та на основі досвіду » в Університеті Південно-східної Норвегії у Вестфолді, Норвегія (2020 р.)

Завдяки отриманому досвіду, поєднала своїх теоретичних знань та практичні навичкі, отримані під час навчання та втілила їх  в освітній курс «Навчання на свіжому повітрі в школі та дитячому садку» для вчителів молодшої, середньої та старшої школи. Ідеї та практичні матеріали курсу можуть бути адаптовані для уроків з вихованцями дитячого садку та альтернативних шкіл.