Головна / УНІВЕРСИТЕТ / Міжнародне співробітництво / Міжнародна академічна мобільність / Як взяти участь в міжнародній академічній мобільності

Як взяти участь в міжнародній академічній мобільності

Крок 1. Слідкувати на сайті НПУ в розділі новини (https://npu.edu.ua/), сторінці у FB відділу міжнародних зв’язків (https://www.facebook.com/PedagogicalDragomanovUniversityInternationalOffice),  telegram-каналі (https://t.me/NPU_ICO) за актуальними пропозиціями від партнерів.

Крок 2. Підготувати та надіслати необхідні документи до вказаного дедлайну конкурсу на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

• Як заповнити Learning Agreement (посилання на окрему статтю)
  • Як отримати Transcript of records (посилання на окрему статтю)
  • Сертифікат про знання мов (Якщо в описі проєкту вказана обов’язкова наявність сертифікатів визнаних на міжнародному рівні (TOEFL, IELTS, TestDaf інше) –приймаються тільки ці сертифікати), якщо не вказано, знання іноземної мови можна підтвердити на співбесіді

Примітка 1. У конкурсі не можуть брати участь студенти першого семестру та випускного семестру навчання за першим рівнем вищої освіти.

Примітка 2. Якщо два студента набрали однакову кількість конкурсних балів, то перевага надається студенту з вищим середнім балом. Другим критерієм є мовна компетенція.

Крок 3. Прийти на співбесіду з працівниками відділу міжнародних зв'язків та заступниками деканів з міжнародного співробітництва НПУ імені М.П.Драгоманова. Співбесіда відбувається англійською мовою. Мета співбесіди познайомитись зі студентом та перевірити чи дійсно студент відповідає наданим документам та має відповідні знання іноземної мови.

Результати співбесіди студенти отримають електронною поштою на наступний день. Контактні дані номінованих студентів направляються в приймаючий ЗВО.

Крок 4. Завантажити свої документи в електронну систему приймаючого ЗВО.

Як правило, студент, який успішно пройшов співбесіду, отримує логін та пароль для входу в електронну систему приймаючого ЗВО, туди потрібно завантажити всі необхідні документи, що вимагає приймаючий ЗВО для подальшого відбору.

Примітка 1. Як правило, приймаючий ЗВО вимагають зазначення в аплікаційній формі Academic/Faculty Coordinator на факультеті та Institutional Coordinator. Звертаємо Вашу увагу, що Academic/Faculty Coordinator це заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва на Вашому факультеті. Institutional Coordinator - начальник відділу міжнародних зв‘язків Матусевич Тетяна Володимирівна, тел.0442343760, email - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Примітка 2. У кого немає сертифікату про знання іноземної мови і якщо приймаючий ЗВО не вимагає конкретний сертифікат, Вам потрібно звернутись до свого викладача іноземної мови з формою, щоб він заповнив і поставив свій підпис.

Крок 5. Памятка для студентів, які беруть участь в міжнародній академічній мобільності.

Якщо Ви пройшли конкурсний відбір і отримали лист-підтвердження від приймаючого ЗВО зверніть увагу на пам'ятку  для студентів, які беруть участь в міжнародній академічній мобільності (посилання і можливість завантажити)