Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Жук Олександр Іванович - почесний доктор НПУ імені М.П. Драгоманова

Жук Олександр Іванович - почесний доктор НПУ імені М.П. Драгоманова

Доктор педагогічних наук, професор, ректор Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка Олександр Іванович Жук став почесним доктором Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Урочисте засідання Вченої ради університету з врученням диплома почесного доктора відбулося 15 травня 2019 року.

zhuk 1

Серед почесних гостей  – почесний професор у галузі зв’язків з громадськістю та комунікації, почесний професор НПУ імені М.П. Драгоманова, член Наглядової ради університету Морітц Гунцінгер, професор Білоруського державного університету Анатолій Ізотович Зеленков та начальник Центру розвитку педагогічної освіти Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка Олександра Валентинівна Позняк, доцент Університету Яніни та  Вищої школи педагогічної та технологічної освіти, Директор Центру стратегічних досліджень політичного аналізу Еліопулос Панос, ректор Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської у Варшаві Стефан Квятковські, завідувач кафедрою методології та педагогічної майстерності Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської у Варшаві Ян Лащик, директор Інституту педагогіки Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської Франтішек Шльосек, ректор Кишинівського педагогічного університету імені Іона Крянге Ніколає Кікуш, заступник декана факультету політичних наук, філософії та комунікаційних наук Університету Тімішоарський західний університет Мезарош Клаудіу, а також науковці та ректори провідних закладів вищої освіти України.

zhuk 7

zhuk 2

Ректор НПУ імені М.П. Драгоманова професор Віктор Андрущенко познайомив гостей зі здобутками університету, його студентським та професорсько-викладацьким складом, науковою діяльністю, зокрема науковими школами університету, міжнародною співпрацею.

zhuk 12

Проректор з навчально-методичної роботи професор Роман Вернидуб  виголосив рішення Вченої ради, після чого Олександру Івановичу одягнули академічну мантію, а Віктор Петрович вручив диплом почесного доктора. Почесне звання було присуджено за  значний особистий внесок у розвиток міжнародного співробітництва університетів та педагогічної освіти, зміцнення дружби та взаєморозуміння між білоруським та українським народами.

zhuk 13

Привітали новоспеченого почесного доктора декан факультету політології та права професор Богдан Андрусишин та професор Білоруського державного університету Анатолій Ізотович Зеленков.

zhuk 6

Музичне привітання виконав Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г.Г. Верьовки під керівництвом Зеновія Корінця.

zhuk 3

Олександр Жук подякував за можливість приєднатися до Драгоманівської родини та спільно працювати над розвитком педагогічної освіти, обмінюватись досвідом, створювати спільні проекти.

zhuk 17

zhuk 4