Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / "Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2). "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.

Ще однією особливістю цьогорічного звіту факультету мистецтв є те, що до нашого проєкту долучився власник приватної колекції музичних інструментів, який надав скрипку італійського майстра XVIIIст. Ніколо Галь'яно професору НПУ ім. М. П. Драгоманова і Hong Kong City University Давиду Ван Каню (Китай-Гонконг) для виконання скрипкового концерту П. І. Чайковського, а супроводжуватиме цей твір почесний гість нашого заходу - Державний естрадно-симфонічний оркестр України (диригент - Луїджі Гаджеро (Італія). На завершення Вас очікує грандіозний фінальний номер, під час якого на сцені буде понад 400 учасників концерту.

Деталі можна дізнатися за посиланням.

Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського