Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Засідання Вченої ради

Засідання Вченої ради

30 січня 2020 року відбулось чергове засідання Вченої ради університету. Голова ради ректор університету професор Віктор Андрущенко на початку засідання оголосив про новопризначених очільників: декана факультету педагогіки і психології кандидата педагогічних наук Тараса Олефіренка, почесного декана цього факультету професора Володимира Бондаря та голову Наукового товариства студентів та аспірантів Василя Пріца.

vchena rada 1vchena rada zast

Крім цього, ректор привітав новоспечених докторів педагогічних наук Наталію Титову та Владиславу Любарець і вручив їм відповідні дипломи.

vchena rada 2vchena rada 4

На порядку денному засідання Вченої ради серед решти розглядались питання про роботу Навчально-наукового інституту неперервної освіти з організації перепідготовки вчителів для НУШ (доповідав директор ННІНО Володимир Сергієнко) та про результати науково-дослідної роботи викладачів за держбюджетною та госпдоговірною тематикою у 2019 р. (доповідав начальник відділу організації наукових досліджень Володимир Баштовий).

vchena rada 5vchena rada 6

Пресслужба університету